انتشار مطالب پس از تایید مدیر در وردپرس

انتشار مطلب پس از تایید مدیر در وردپرس

اگر شما هم مدیر یک سایت باشید که کاربران سایت امکان انتشار مطالب داشته باشند, حتما برای شما مهم است که مطالب سایت بعد از بازبینی و تایید شما منتشر شود, از این رو یک مقاله ساده و کارآمده آماده کرده ایم با موضوع انتشار مطالب پس از تایید مدیر که در سایت های وردپرسی قابل انجام است.

انتشار مطالب پس از تایید مدیر در وردپرس

همانطور که میدانید وردپرس قابلیت عضویت را دارد و حتما سری به نقش های کاربری وردپرس زده اید, جالب است بدانید که در این مقاله نیز تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که نقش کاربری درست را انتخاب کنید.

 

نقش های کاربری وردپرس

به صورت پیش فرض وردپرس ۵ نوع نقش کاربری در اختیار شما قرار داده است که برای هر کدام از آنها وظایف خاصی مشخص شده است؛

  • مشترک
پیشنهاد میکنیم:
افزونه گالری عکس حرفه ای وردپرس

این نقش کاربری پیش فرض در عضویت های وردپرس است, با این سمت کاربر تنها می تواند پروفایل خود را مشاهده کند و قادر به مشاهده هیچ قسمت دیگری از سایت نیست.

  • مشارکت کننده

این نقش به کاربر اجازه انتشار مطالب و ویرایش مطالب خود را می دهد, همچنین می تواند دیدگاه های مربوط به نوشته های خود را مشاهده کند. در این نقش کاربری کاربر قادر به ارسال مطلب است اما انتشار مطالب پس از تایید مدیر خواهد بود.

  • نویسنده

در این نقش کاربری, کاربر سایت تمام امکانات بخش مشارکت کننده را دربر خواهد داشت, به علاوه این امکان را دارد که مطالب خود را بصورت مستقیم و بدون نیاز به تایید مدیر منتشر کند.

  • ویرایشگر
پیشنهاد میکنیم:
طراحی سایت

نقش کاربری ویرایشگر, تمامی امکانات نقش کاربری نویسنده را دارد و از همه مهم تر می تواند تمام مطالب دیگر نویسندگان را مدیریت و ویرایش کند.

  • مدیر کل

نقش کاربری اصلی وردپرس, مدیرکل است که به تمام بخش ها از جلمه مطالب, افزونه های وردپرس, پوسته سایت و تمام تنظیمات دسترسی خواهد داشت.

 

تعیین نقش کاربری مناسب

انتشار مطالب پس از تایید مدیر

اگر نقش های کاربری بالا را به دقت مطالعه کرده باشید, متوجه شده که برای انتشار مطالب پس از تایید مدیر کافیست نقش کاربر را بر روی مشارکت کننده قرار دهید و نیاز به نصب هیچ افزونه اضافه نخواهید داشت. امیدوارم این مقاله کوتاه مورد استفاده شما قرار بگیرد.

موفق باشید

آموزش ها

ارسال مطلب برای بازبینیانتشار بعد از بازبینیانتشار مطالب پس از تایید مدیرانتشار مطالب سایت بعد از تایید مدیرسایتانتشار مطالب وردپرس پس از بازبینی مدیرانتشار مطلب پس از تایید مدیر در وردپرسانتشار مطلب سایت بعد از تایید مدیرسایتفرستادن برای بازبینیمشارکت کننده در وردپرسمنتشر شدن مطالب بعد از تایید مدیرنقش های کاربری وردپرس

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *