خطای url Stop Words

اگر شما هم از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید حتما آخرین و با بروز شدن افزونه سئو وردپرس شاهد خطای url Stop Words بوده اید, در این مقاله می پردازیم به معرفی خطای url Stop Words و آموزش رفع آن, با ما همراه باشید.

خطای url Stop Words در سئو سایت چیست؟

خطای url Stop Words

خطای url Stop Words که با یک دایره سیاه در سمت راست آن و در افزونه Yoast SEO نمایش داده می شود مربوط به زمانی است که شما در url (پیوند یکتا) خود از عبارات a, the, of, for, in استفاده کرده باشید. برای رفع خطای urlStopWords و نارنجی نشدن سئو سایت می بایست حتما این عبارات را از پیوند یکتای خود حذف کنید.

پیشنهاد میکنیم:
انتشار مطالب پس از تایید مدیر در وردپرس

و زمانی که پیوندیکتا ی شما فارسی است در آن از کلمات برای, از, در, آن استفاده نکنید.

دلیل نمایش خطای url Stop Words

حال شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چرا افزونه سئو سایت Yoast باید همچین خطایی از مطلب ما بگیرد, خب جواب سوال بر میگردد به الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل (Hummingbird), این الگوریتم چندی پیش توسط گوگل راه اندازی شده و عبارات a, the, of, for, in که متداول هستند توسط این موتور جستجو فیلتر شد, لذا افزونه سئو yoast نیز در بروزرسانی خود این نکته را حائز همیت قرار داده است.

پیشنهاد میکنیم:
دانلود نسخه پرمیوم افزونه سئو وردپرس Yoast SEO 13.2

رفع خطای url Stop Words

برای رفع خطای urlStopWords همانطور که در بالا گفته شد, بهتر از عبارات a, the, of, for, in را در پیوند یکتا مطالب خود وارد نکنید, به این صورت دیگر خطایی با این عنوان در بخش تنظیمات سئو مطالب وردپرسی خود نخواهید دید.

جمع بندی

احترام گذاشتن به قوانین و الگوریتم های گوگل باعث میشه تا سایت ما در بهترین وضعیت قرار بگیره, افزونه های وردپرس مانند Yoast SEO به ما کمک می کنند تا راحت تر و دقیق تر به این قوانین احترام بگذاریم و آن ها را رعایت کنیم.

همیشه احترام گذاشتن به بزرگتر ها واجبه, مخصوصاً اگه گوگل باشه!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *