سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

برای راه‌اندازی سایت از کجا باید شروع کنم؟

در مرحله اول باید مشخص کنید این سایت قرار است چه خدماتی و امکاناتی را از طرف شما برای کاربران به نمایش گذاشته و در دسترس آنها قرار دهد. برای سهولت در انجام کار می‌توانید باشماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. کلیه مراحل طراحی سایت از صفر تا ۱۰۰ برای شما شرح داده خواهد شد.

پروسه طراحی سایت چگونه است؟

پس از مشخص شدن نوع وب‌سایت پروسه طراحی سایت به شرح زیر انجام خواهد شد؛

  • در مرحله اول پیش‌فاکتور راه‌اندازی سایت برای کارفرما ارسال می‌شود.
  • پس از تایید پیش‌فاکتور, قرارداد طراحی سایت آماده شده و برای کارفرما ارسال می‌گردد.
  • در مرحله‌ی طبق قرارداد پروسه طراحی و راه‌اندازی سایت آغاز خواهد شد.
  • طرح گرافیکی یا دمو سایت جهت بررسی اولیه برای کارفرما ارسال میگردد.
  • پس از انجام اصلاحات و در نهایت تایید طرح, مراحل کدنویسی و راه‌اندازی سایت آغاز میگردد.
  • در مرحله آخر و پس از راه‌اندازی کامل سایت, اکانت‌های دسترسی و آموزش‌های لازم ارائه خواهد شد.
پشتیبانی سایت‌ها چگونه است و چه مدت زمانی ادامه خواهد داشت؟

پشتیبانی هر وب‌سایت بسته به قرارداد آن مشخص می‌گردد. قالباً پشتیبانی سایت‌ها توسط گروه طراحی الوند به صورت سالانه بوده و طی هر سال در تاریخ قرارداد تمدید خواهد شد. هزینه تمدید پشتیبانی نیز نسبت به نوع وب‌سایت و قرارداد و به صورت توافقی مشخص می‌گردد. بدیهی‌است در صورتی که کارفرما درخواست پشتیبانی سالانه نداشته باشد, کلیه اطلاعات به ایشان تحویل داده خواهد شد و پس از آن مسئولیت سایت به عهده کارفرما خواهد بود.

اگر نیاز به انجام تغییرات در سایت باشد, چگونه محاسبه می‌شود؟

چنانچه پس از راه‌اندازی کامل و تحویل سایت,‌ کارفرما درخواست انجام تغییرات, اصلاحات یا حفظ و اضافه‌کردن بخشی را در سایت داشته باشد, در صورتی انجام این کار نیازمند اصلاح کدنویسی سایت باشد هزینه آن به صورت فاکتور به کارفرما ارائه خواهد شد و درصورتی که با تشخیص طراح سایت نیاز به کدنویسی نباشد, این امر به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.

دامین و فضای میزبانی (هاست) کجا قرار دارد؟

باتوجه به قوانین, درصورتی که دامین توسط گروه طراحی الوند ثبت شده باشد, پس از انجام مراحل ثبت و تایید, دامین موردنظر به اکانت کاربری کارفرما در هر پنلی که مایل باشند منتقل خواهد شد.

فضای میزبانی (هاست) توسط گروه طراحی الوند و با تشخیص ایشان تهیه شده و همچنین مدیریت و پشتیبانی آن نیز به عهده طراح سایت خواهد بود, لذا اکانت‌های دسترسی در این خصوص تحویل کارفرما نمی‌شود, مگر در شرایط خاص. محل سرور نیز با توجه به نوع سایت و با تشخیص طراح, از میان سرورهای داخل یا خارج از کشور خواهد بود.

سوالتان اینجا نبود؟

لطفا از ما بپرسید

چنانچه پاسخ سوالات خود را دریافت نکرده‌اید می‌توانید از طریق این فرم سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.