طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور

طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور

طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور

به نقل از شرکت

شرکت هواکاران تهران نوآور درسال ۱۳۸۳ فعالیت خود را با تولید محصولاتی نظیر اتصالات گالوانیزه، کانال های گالوانیزه، دستگاه های اگزاست فن، دریچه های تنظیم هوا با کیفیت بسیار بالا و واردات انواع کانال های فلکسیبل و بست و قفل از کشور های چین و ترکیه آغاز نمود. از آنجایی که استراتژی این شرکت براساس بی نیازی کشور از واردات و حمایت از تولید داخلی پایه گزاری شده بود در نهایت با تلاش شبانه روزی و به کارگیری از دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا تیم هواکاران موفق به تولید انواع کانال فلکسیبل و متعلقات آن در ایران شد که درحال حاضر با برند Flexible Duct در بازار عرضه می گردد. هم اکنون این شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده کانال فلکسیبل قابل رقابت با نمونه های وارداتی در کشور باشد.

ایران فلکسیبل

طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور با برند تجاری Flexible Duct بر پایه وردپرس فارسی توسط گروه طراحی سایت الوند انجام شده است. شرکت هواکاران فعالیت خود را از ۸۳ و با تولید محصولاتی نظیر اتصالات گالوانیزه، کانال های گالوانیزه، دستگاه های اگزاست فن، دریچه های تنظیم هوا با کیفیت بسیار بالا و واردات انواع کانال فلکسیبل و بست و قفل از کشور های چین و ترکیه آغاز کرده است.

ویژگی های طراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآور

  • طراحی گرافیک اختصاصی با توجه به درخواست مشتری
  • کدنویسی استاندارد و بهینه شده
  • پنل مدیریت وردپرس فارسی
  • پنل مدیریت پوسته اختصاصی
  • سرعت لود مناسب
  • سئو و بهینه سازی پوسته
  • واکنش گرا برای موبایل و تبلت (Responsive)
پیمانکارایران فلکسیبل
طراحگروه طراحی آوا
زمان انجام پروژهمرداد ۹۶
مهارت هاوردپرس
وب سایتFlexibleIran.com
پیشنهاد میکنیم:
طراحی سایت شرکت کیمیاگران بهزیست

نمونه کار ها

طراح سایت Flexible Ductطراحی سایت Flexible Ductطراحی سایت حرفه ای وردپرسطراحی سایت شرکتطراحی سایت شرکت هواکاران تهران نوآورطراحی سایت شرکتی وردپرسطراحی سایت هواکاران تهران نوآورطراحی سایت وردپرسطراحی سایت وردپرس Flexible Ductطراحی سایت وردپرس شرکتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *