از آوا تا الوند؛ ریبرندینگ گروه طراحی سایت

از آوا تا الوند؛ ریبرندینگ گروه طراحی سایت

زندگی، راز بزرگی است که در ما جاریست

زندگی فاصله آمدن و رفتن ماست

“سهراب سپهری”

همانطور که می‌دانید این مجموعه با نام تجاری گروه طراحی آوا فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است و تاکنون توانسته پروژه‌های موفق بسیاری را به ثمر برساند و همچنین در این سال‌ها موفق به دریافت ۴ لوح تقدیر و تندیس نیز شده‌است. از جمله این افتخارات می توان به کسب مقام اول در کانون رسانه های دیجیتال در رشته سرویس های اینترنتی در سال ۹۲ , کسب گواهینامه بین المللی تجاری‌سازی فن آوری در سال ۹۳ و همچنین کسب ۲ مقام برتر در رشته های طراحی وب سایت و طراحی گرافیک اشاره کرد.

پیشنهاد میکنیم:
بهترین و معتبر ترین شرکت در طراحی سایت

داستان تغییر نام آوا و ریبرندینگ آن

داستان تغییر نام و ریبرندینگ آوا بیش از یک سال است که با در نظر گرفتن مشکلات کوچک و بزرگ و غیرفعال شدن موقتی گروه طراحی آوا و برای شروعی دوباره در فکر ما افتاده است. این تغییر نام و در کنار آن تغییر کلی ظاهر و خدمات در راستای افزایش قدرت و کارایی گروه طراحی سایت است که از این پس با نام الوند شناخته خواهد شد.

چرا گروه طراحی سایت الوند جایگزین آوا شد؟

سوالی که خیلی از دوستان از ما می‌پرسند این است که چرا الوند جایگزین آوا شد؟ جواب این سوال با توجه به زیبایی نام آوا اصلا ساده نیست, اما دلیل انتخاب الوند بخاطر پرآوازه بودن و اسطوره بودن آن است. حتما شما هم می‌دانید که قله الوند اسطوره‌ای ترین قله‌ کوهستان الوند است که درمیان قله‌های بسیار برجسته جهان قرار دارد.

پیشنهاد میکنیم:
طراحی حرفه ای اپلیکیشن وب سایت

همه‌ی این ویژگی‌های خاص دلیل انتخاب این نام برای گروه طراحی سایت ما بود تا بتوانیم مانند الوند خاص و منحصربفرد باشیم. امید است بتوانیم با یاری خداوند متعال و با همراهی شما عزیزان همچنان با قدرت پیش برویم.

 

ارادتمند / مدیریت گروه / علیزاده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *