ssl_logo

ارائه گواهینامه امنیتی (SSL) توسط گروه طراحی الوند

ssl چیست؟

  1. از این پرتکول برای امن کردن پرتکول های غیرامن مانند HTTP ، LDAP ، IMAP و … استفاده می شود. در حقیقت SSL بر این اساس یکسری الگوریتم های رمزنگاری بر روی داده های خام قرار می دهد که قرار است یک کانال ارتباطی غیرامن بگذرد تا محرمانه ماندن داده ها تضمین شود. به بیان دیگر شرکتی که صلاحیت صدور و اعطاء گوهینامه دیجیتال SSL را دارد برای هر کدام از دو طرفی که قرار است ارتباطات بین شبکه ای را امن کنند. این مدارک باید احراز هویت کاربران را تایید کنند و از هر طرف گواهینامه تایید شود. اگر اطلاعات حین انتقال به سرقت رفت برای رباینده قابل درک نیست که این کار به صورت الگوریتم های رمزنگاری و کلیدهای رمزنگاری نامتقاران و متقاران انجام می دهد.
پیشنهاد میکنیم:
معرفی پلاگین الوند موبایل

ssl به چه کسانی داده می شود؟

            این گواهینامه فعلاً توسط گروه طراحی الوند, به مشتریان خود داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت لیست قیمت ها می توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین الوند تماس بگیرید

 

اخبار سایت

sslssl آوا سایتssl امنیتیSSL چیستssl چیست ؟ssl سایتSSL طراحی سایتssl وردپرسارائه ssl امنیتیارائه گواهینامه امنیتیافزونه sslافزونه گواهینامه امنیتیچرا SSLچرا باید از SSL استفاده کردگواهینامه امنیتیگواهینامه امنیتی چیستگواهینامه امنیتی وردپرسمنظور از SSL

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *