دانلود افزونه درگاه ایران کیش برای EDD

افزونه درگاه ایران کیش برای EDD

سلام خدمت همه دوستان

امروز ماژول درگاه ایران کیش را برای افزونه دانلود در ازای پرداخت EDD یا همان Easy Digital Downloads آماده کرده ایم که می توانید در ادامه مطلب آن را بصورت رایگان دانلود کنید.

افزونه درگاه ایران کیش برای EDD

افزونه درگاه ایران کیش برای EDD

افزونه EDD

افزونه Easy Digital Downloads یک افزونه بی نظیر و عالی برای استفاده دوستان عزیزی است که میخواهند فروش فایل در اینترنت را به طور حرفه ای و جدی پیگیری کنند . این افزونه با امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد .

 

برخی امکانات این افزونه

–  امکان خرید چندین فایل در یک بار خرید

– وجود کد های تبلیغاتی مختلف

– استفاده از درگاه های مختلف ایرانی و خارجی مثل ملت , پارس پال و Paypal و …

– گزارش پرداخت و خرید فایل

– ثبت فایل های دانلودی در پنل کاربر برای دانلود مجدد در زمان های بعد

– امکان قرار دادن چندین فایل برای یک محصول

– قیمت های متعدد برای خرید های مختلف از یک محصول

پیشنهاد میکنیم:
افزونه نمایش باکس اطلاعات در سایت Custom Fields Notifications

– رسید خرید برای کاربران

– نمودار سود و فروش

– امکان گزارش گیری از خرید ها توسط فایل PDF,CSV

– دارای محیط فارسی و بسیار زیبا

دانلود افزونه EDD

معرفی شرکت ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در فروردین ماه سال۱۳۸۲ با ماموریت «صدور و ارایه خدمات کارت اعتباری» آغاز به فعالیت نمود و با مجوز  شماره ۱۵۹۲ مورخ ۸۲/۰۱/۲۳ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید.
شرکت کارت اعتباری ایران کیش با درک ضرورت توسعه ارایه خدمات پرداخت الکترونیک و نقش آن در توسعه پایدار و همه جانبه کشور، همکاری خویش را از فروردین ماه ۱۳۸۲ با ماموریت صدور و ارائه خدمات کارت اعتباری به بانک‌های ایران آغازکرد. شرکت از سال ۱۳۸۴ مسوولیت ایجاد و پشتیبانی شبکه پایانه‌های فروش و سایر ابزارهای پرداخت و پذیرش بانک‌ها و صدور انواع کارت‌های اعتباری را با هدف گسترش فعالیت‌های خود را در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک به نظام بانکی، صنعت بیمه و بازارهای مالی بر عهده گرفت.
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در شهریور ماه ۱۳۸۵ با تایید صلاحیت‌ها و فعالیت‌های شرکت مجوز ارائه خدمات پرداخت الکترونیک (PSP) را به شرکت اعطا نمود.
شرکت ایران کیش با چشم‌انداز توسعه ابزارهای پرداخت و پذیرش تبدیل شدن به یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های PSP جهان و بزرگترین شرکت PSP خاورمیانه، ماموریت خویش را بر توسعه کمی و کیفی شبکه پذیرندگان کارت و ایجاد بسترها و زیرساخت‌های ارتباطی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بنا کرده است.

پیشنهاد میکنیم:
افزونه حتما بخوانید وردپرس Inline Related Posts

اطلاعات بیشتر در خصوص ایران کیش

دانلود افزونه ایران کیش برای EDD

حال اگر شما از افزونه دانلود در ازای پرداخت EDD برای سایت وردپرسی خود استفاده میکنید و برای درگاه پرداخت از شرکت ایران کیش, می توانید ماژول اتصال درگاه ایران کیش را بصورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.

توجه کنید این ماژول در برخی از سایت ها به فروش می رسد, در صورتی که این فایل توسط شرکت ایران کیش آماده سازی شده و کاملاً رایگان است

IranKish-EDD-2.4.9

[sociallocker]

افزونه درگاه ایران کیش برای EDD[/sociallocker]

افزونه وردپرس

Easy digital downloadsافزونه EDDافزونه ایران کیشافزونه ایران کیش EDDدانلود افزونه ایران کیش برای EDDدانلود افزونه درگاه ایران کیش برای EDDدانلود رایگان افزونه ایران کیش EDDدانلود ماژول ایران کیش EDDماژول ایران کیشماژول ایران کیش برای EDDماژول درگاه ایران کیش EDD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *