بک آپ گیری اتوماتیک از وردپرس با افزونه updraftplus

افزونه بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus

اگر شما هم صاحب یک سایت باشید یکی از دغدغه های مهم شما بک آپ گیری از اطلاعات سایت است تا درصورت نیاز یا وجود بتوانید از بک آپ یا نسخه پشتیبان سایت خود استفاده کنید, در این مقاله تصمیم گرفتیم افزونه ای برای بک آپ گیری اتوماتیک از وردپرس معرفی کنیم تا به کمک آن بتوانید براحتی و بدون دردسر و بصورت اتوماتیک از سایت خود بک آپ تهیه کنید.

 

معرفی افزونه بک آپ گیری updraftplus

بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus

افزونه وردپرسی updraftplus یا UpdraftPlus WordPress Backup Plugin یک افزونه بک آپ گیری اتوماتیک از وردپرس است که به شما امکان تهیه نسخه پشتیبان از سایت را می دهد. افزونه updraftplus یک افزونه ضروری برای تمام صاحبان وب سایت است.

پیشنهاد میکنیم:
اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی

 

کار با افزونه updraftplus

برای شروع ابتدا افزونه  updraftplus را از مخزن وردپرس نصب و فعال کنید, پس از فعال شدن افزونه گزینه ” پشتیبان های updraftplus ” به بخش تنظیمات پنل مدیریت سایت اضافه می شود.

بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus

در این صفحه گزینه هایی برای سرعت عمل بک آپ گیری قرار گرفته است

تهیه نسخه پشتیبان

با کلیک بر روی این گزینه می توانید از سایت بک آپ تهیه کنید

بازنشانی

با کلیک بر روی گزینه بازنشانی نیز می توانید بک آپ تهیه شده را بارگذاری کنید

 

تنظیمات افزونه updraftplus

بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus

با ورود به بخش تنظیمات افزونه updraftplus می توانید بک آپ گیری سایت رو زمانبندی کنید یا مشخص کنید چه نوع بک آپی از سایت تهیه شود و کجا ذخیره شود.

پیشنهاد میکنیم:
5 افزونه وردپرس بهینه کردن تصاویر سایت

همچنین با فعال کردن گزینه ایمیل در این افزونه می توانید از تهیه نسخه پشتیبان سایت مطلع شوید تا در صورت لزوم اقدامات لازم را انجام دهید.

 

فراموش نکنید تهیه نسخه پشتیبان از سایت یک امر ضروری است و هر سایت با هر نوع فعالیت و عملکردی نیاز به تهیه پشتیبان دارد, به کمک افزونه بک آپ گیری اتوماتیک updraftplus دیگر نگرانی در خصوص از دست رفتن اطلاعات سایت نخواهید داشت.

 

افزونه وردپرس

آموزش کار با افزونه updraftplusافزونه updraftplusافزونه بک آپ گیری اتوماتیکبک آپ گیری از وردپرستنظیمات افزونه updraftplusتهیه نسخه پشتیبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *